אוכל, כמו שאומרים, הוא מוצר צריכה בסיסי, ובזמן שאנחנו מתענגים על סימפוניה של טעמים, חשוב לי לומר שאנחנו (ביחד) מנסים להגיע ולסייע גם למי שמזלו שפר עליו פחות, בכל דרך שאנחנו יכולים. אני מאמין שאדם מאושר ושבע באמת חי בתוך קהילה שבעה ומאושרת, ואני מוכן להפוך את דיבורי למעשים בפועל. 

 

לאורך שנות העבודה שלנו דאגנו להתמקצע, ללמוד, להתנסות ולאסוף משובים כדי שבסופו של דבר, נוכל להגיש לכם את הצלחת העשירה ביותר, המזינה ביותר, והכי מעוררת חשק, ולהפוך את חוויית האכילה שלכם לסוחפת ולמהנה ביותר. ביחד עם זאת, חשוב לנו להביא אל אותו המעמד, אל הרגע שבו הלשון פוגשת בתבשיל, גם ערכים חברתיים וקהילתיות, גם את הביחד הזה שבעינינו מאפיין קהילות עשירות ומוצלחות באמת. 

 

לכן, כבר שנים שאנחנו דואגים להגיש סיוע לאנשים בשכבות מוחלשות באוכלוסיה, אם בתרומות מהרווחים ואם בהעסקה במטבחים שלנו. ולא רק במטבח הפרטי שלנו - במהלך שנות העבודה, התקבצו מסביבנו מספר לא קטן של אולמות אירועים, שפים, חברות קייטרינג, ואנשי מקצוע אחרים שנרתמו לרעיון ומושיטים גם הם, באהבה, יד לאוכלוסיות המוחלשות שחיות בתוכנו (המלצות בפרטי - בשימחה). 

 

כיום, 10% מהרווחים שלנו מיועדים לתרומה להעצמת אוכלוסיות מוחלשות. אנחנו תורמים את המעשר הפרטי שלנו לפרוייקטים המסייעים לאוכלוסיות כמו נוער בסיכון, נשים וגברים במצוקה, קשישים, נכים או בעלי מוגבלויות, ועוד. התרומות מגיעות מכל הכנסה ממגוון השירותים המוצעים באתר, כמו השף הפרטי, סדנאות בישול, קייטרינג לאירועים או לחברות, ועוד.

 

חשוב לי שתדעו, אם כן, כי בחירה בשירותי המטבח שלנו היא בחירה חברתית, וכי בבחירתכם בנו אתם גם בוחרים את השף המתאים ביותר לצרכים האישיים שלכם, וגם תורמים ליצירת שוויון ולקידום המצב החברתי בארץ לקראת אווירת שיתוף שבה לילדינו יהיה נעים יותר לחיות.